KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 9144114
nr 914 4114
Tavlor
3 st, Scenkläder, 17 x 10 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2014
kl 20:21:33
26/9 00:25:47
100 kr
28/9 02:46:34